През изтеклите 4 години станахме свидетели на обединени по време

...
През изтеклите 4 години станахме свидетели на обединени по време
Коментари Харесай

НА ЖИВО: Парламентът започна работа. Караянчева: Не атакувайте честността на изборите!

През изтеклите 4 години станахме очевидци на обединени по време на 140-тата годишнина от основаването на Тръновската Конституция. Имаше демонстративно евакуиране на депутатски банки, видеовръзка от болничните кревати и отвод на други да си сложат маски. Случи се да забележим и бесилка против постройката на Народното събрание. Така ръководителят на 44-ото Народно заседание Цвета Караянчева  Цвета Караянчева Цвета Вълчева Караянчева е български политик. Народен представител от парламентарната група на заключи работата на депутатите, чийто мандат изтича.

Тя обърна внимание, че следва предизборна акция, която ще се организира в епидемиологичната конюнктура и по тази причина няма да е като никоя друга.

"Някои политици занапред започнаха офанзива против честността на идния избор. Още през октомври изпратих покана до европейските институции да изпратят наблюдаващи на вота. Призовавам всички да заобикалят внушенията, че ще има операция на изборите ", съобщи Караянчева.

Днес се открива новата парламентарна сесия, която ще е и последна за настоящия парламент.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР