Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху е бил откаран в болница,

...
Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху е бил откаран в болница,
Коментари Харесай

Откараха Бенямин Нетаняху в болница

Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху е бил откаран в болница, откакто се почувствал зле, съобщи Ройтерс.

Според израелските медии той е бил в цялостно схващане по време на пътуването.

Канцеларията на Нетаняху удостовери, че той е бил признат в лечебно заведение в Тел Авив и добави, че израелският министър председател е в положително положение и сега му се прави обзор.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР