Председателят на Народното събрание доц. Наталия Киселова свиква извънредни Председателски

...
Председателят на Народното събрание доц. Наталия Киселова свиква извънредни Председателски
Коментари Харесай

Извънредно заседание на НС заради КС и ЦИК

П редседателят на Народното събрание доцент Наталия Киселова привиква изключителни Председателски съвет и съвещание на Народното събрание.

Те ще се проведат през днешния ден от 13.00 ч. и от 14.00 ч. На парламентарното съвещание ще бъдат изслушани управлението на ЦИК и на „ Информационно обслужване ”.

От „ Информационно обслужване ” тази заран оповестиха, че не са предоставяли на Софийската градска прокуратура протоколите, изпратени от Конституционния съд, както и техни копия. Компанията върнала на ЦИК всички изходни документи, получени от комисията, които са предоставени от Конституционния съд. В позицията се твърди още, че от „ Информационно обслужване ” не разполагат с копия или оригинали на тези протоколи.

* Във видеото: 

Не пропускайте още от Vesti.bg:
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР