Ерик Манолков и Стелиян Добрев вече не са част от

...
Ерик Манолков и Стелиян Добрев вече не са част от
Коментари Харесай

Фратрия обяви раздяла с двама

Ерик Манолков и Стелиян Добрев към този момент не са част от тима
Фратрия публично се раздели с двама футболисти. Част от клуба към този момент не са Ерик Манолков и Стелиян Добрев. 

Ето какво написаха от клуба:

Футболен клуб „ Фратрия “ оповестява, че по взаимно единодушие на двете страни договорът с нашия футболист Ерик Манолков беше преустановен.

Ерик изигра 5 мача в шампионата, в които означи един гол, както и осъществя гол в мач за Купата.

Бихме желали особено да отбележим професионалното отношение на Ерик към подготвителния развой — той постоянно демонстрираше високо равнище на отдаденост, дисциплинираност и предпочитание за развиване.

ФК „ Фратрия “ благодари на Ерик Манолков за времето, прекарано в клуба, и му пожелава триумфи в бъдещата кариера, нови достижения и единствено напред.

Футболен клуб „ Фратрия “ и Стелиян Добрев по взаимно единодушие на страните взеха решение да прекратят контракта.

Стелиян беше част от нашия тим още в интервала, когато клубът се състезаваше в Трета лига. През това време той се утвърди като работлив, положителен и екипен състезател, който постоянно се раздаваше на терена до краен лимит.

През последните четири месеца Стелиян игра чартърен в клуба от Севлиево.

Благодарим на Стелиян за приноса му към развиването на клуба, за неговия професионализъм и човешки качества.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР