Преди дни стана ясно, че принц Уилям и Кейт Мидълтън

...
Преди дни стана ясно, че принц Уилям и Кейт Мидълтън
Коментари Харесай

Какво няма да направят принц Уилям и Кейт Мидълтън , след като той стане крал

Преди дни стана ясно, че принц Уилям и Кейт Мидълтън се готвят за значима смяна в живота си, която ще се случи до края на годината. Те ще изоставен сегашния си дом - имението Adelaide Cottage и ще се реалокират в друго в съседство - Forest Lodge. В момента в него текат ремонтни действия, а проектите на двойката са това да бъде техният непрекъснат дом, евентуално и вечно.
 В имение за над 21 милиона $ - принц Уилям и Кейт Мидълтън отварят нова страница от живота си
В имение за над 21 милиона $ - принц Уилям и Кейт Мидълтън отварят нова страница от живота си

Ето къде и за какво се местят

И да, принцът и принцесата на Уелс нямат желание още веднъж да сменят адреса си, когато застанат отпред на монархията. Това може да е изненадващо за някои, а за други не толкоз, тъй като съпрузите винаги са търсили най-много успокоение и усамотение, както и опцията да водят оптимално естествен живот с трите си деца.

Затова и двамата най-вероятно ще се откажат от опцията да обитават в Бъкингамския замък, когато принц Уилям стане крал. Така мисли и кралският биограф и специалист Робърт Лейси. За него нежеланието да живеят в голямата постройка в центъра на Лондон надалеч не е изключение, тъй като и предходни крале са я възприемали по-скоро като офис, а не като място, където могат да живеят да се усещат удобно.
 Бъкингамския замък е по-скоро музей, в сравнение с дом

Бъкингамския замък е по-скоро музей, в сравнение с дом

Лейси също по този начин твърди, че след формалната си коронация,ще се отнася към Бъкингамския замък по " прагматичен " метод. И той, дружно със брачната половинка и трите му деца, ще не престават да търсят и намират успокоение във Forest Lodge - имението, което припознаха като своя постоянен и " безконечен " дом, написа Marie Claire.

Според кралския биограф, дворецът по този начин и не се е справил сполучливо с задачата да трансформира Бъкингамския замък в действителна резиденция на английския монарх. И напомня, че когато починалата Елизабет Втора се е възкачила на престола, никой не е влизал в постройката. А тя е съумяла да го трансформира в в действителност известен измежду обществеността, отваряйки елементи от него за гости.
 Преди преместването в новия дом: Кейт и Уилям се отдават на отмора
Преди преместването в новия дом: Кейт и Уилям се отдават на отмора

Крал Чарлз ги чака в Балморал

" Това го трансформира от впечатляваща, само че може би празна фасада, която дава отговор на метода, по който действа конституционната монархия ", изясни Лейси. Явно точно това е и чувството на принц Уилям и Кейт Мидълтън, а то е в прорез с желанието им да основат топла фамилна среда за техните деца. Затова изборът към този момент наподобява е изработен.
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР