ПП вкараха в плана олигарсите си с милиони за милиарди

...
ПП вкараха в плана олигарсите си с милиони за милиарди
Коментари Харесай

Бойко Борисов: Моето търпение приключи

„ Политическа партия вкараха в проекта олигарсите си с милиони за милиарди планове. Планът се провали, поради Бойко Рашков, КОНПИ и техните олигарси, които употребяват КОНПИ за бухалка. “ Това сподели в коридорите на Народното събрание водачът на ГЕРБ Бойко Борисов, съобщи кореспондент на

„ Да искаш обществено промяна на шефа на Съвета за ръководство на обединението беше тактическа неточност от страна на ДПС-ДПС. Аз не съм склонен да бъде заменен Костадин Ангелов, те трябваше да слагат въпроса на съвет “, сподели Барисов.

„ Моето самообладание се изчерпа. Разговаряхме с Има Такъв Народ и Българска социалистическа партия. Или би трябвало да има поддръжка от сътрудниците от АПС. Няма да позволи да бъде определен Росен Карадимов, без Българска социалистическа партия да излязат и да го обяснят. Да кажат кой е, за какво го оферират. Ако Ново начало го поддържа, ние няма да го подкрепим “, добави той.

Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР