ПП направи максимално възможното, за да има правителство, заяви пред

...
ПП направи максимално възможното, за да има правителство, заяви пред
Коментари Харесай

Венко Сабрутев, ПП: Депутатите се уплашиха да ни подкрепят за правителство

ПП направи оптимално вероятното, с цел да има държавно управление, съобщи пред Българска национална телевизия депутатът от „ Продължаваме промяната “ Венко Сабрутев.

„ Направихме всичко допустимо, това са нашите благоприятни условия “, разяснява той.

Сабрутев съобщи, че е видял боязън в очите на депутатите, с които са преговаряли са поддръжка. Той добави, че са били извозвани с джипове, като загатна че по този начин са били сплашвани, само че не разясни чии са били джиповете и от кое място идват заканите.

Представителят на Политическа партия уточни, че партията бе подкрепила мандат на Демократична България, само че по-реален е разновидността предварителни избори:
" Трябва напълно нов парламент и нови избори, това е евентуалният сюжет. Бихме подкрепили " Демократична България " в третия мандат, само че основното е да няма смяна в нашите цели. "

Той още веднъж повтори, че е невероятно да се договаря с ГЕРБ за държавно управление, даже то да е експертно.

„ Как да вкараме специалисти, в случай че зад тях стои Борисов или Пеевски? “ – запита Сабрутев.

Според него, най-вероятно се отива към предварителни избори.

По отношение на президента той разяснява, че несъгласията с Политическа партия са зародили по отношение на външната политика. Сабрутев означи, че Радев има друго говорене в чужбина и у нас.
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР