Поздравявам ПГ на ГЕРБ-СДС, че последователно и аргументирано успя да

...
Поздравявам ПГ на ГЕРБ-СДС, че последователно и аргументирано успя да
Коментари Харесай

Борисов през ФБ погали своите и атакува Кирил Петков frognews.bg

" Поздравявам ПГ на ГЕРБ-СДС, че поредно и аргументирано съумя да отбрани вярната българска позиция за даване на военна и военно-техническа помощ за Украйна.

 

След като интернационалната известност на страната ни пострада съществено от неверната и нерешителна външна политика на държавното управление на Кирил Петков, Асен Василев и Христо Иванов, през днешния ден 48-то Народно заседание, по самодейност на ПГ на ГЕРБ-СДС, ратифицира дефинитивно съглашението за даване на военна помощ на Украйна. Така България стана част от съпричастността на цивилизования либерален западен свят с украйнския народ, който стана жертва на съветската експанзия.

 

Но най-много - човешкото ни достолепие, управлява дейностите ни в този миг от историята, когато разграничаваме единствено положително и зло. България изрично избра! "
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР