Позабравената естрадна звезда Росица Кирилова за пореден път се е

...
Позабравената естрадна звезда Росица Кирилова за пореден път се е
Коментари Харесай

Роси Кирилова подпухна от ботокс

Позабравената естрадна звезда Росица Кирилова за следващ път се е подложила на подмладяващи и разкрасителни процедури, видя HotArena.

За да смъкна няколко години от лицето си и да опъне бръчките, изпълнителката на „ Боса по асфалта ” е прибегнала до намеса, която уви, не е изключително сполучлива. След инжектирането на ботокс, лицето на Роси е подпухнало, а едното й око е притворено. Самата тя също забелязала фрапантната смяна, само че се надявала след към седмица отоците да спаднат.

Преди 4 години суетната певица усили бюста си. Любимката на децата от соца от време на време си прави и други разкрасителни процедури, с цел да върне стрелките на часовника обратно. Така Роси се надявала да има повече певчески задължения. От време на време тя получавала предложения за изяви по палубите на корабите, пътуващи за круизни пътешествия из скандинавските страни, написа " Уикенд ".
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР