Михаил Горбачов е приет в болница
Последният руски водач Михаил Горбачов е в болница, съобщи РИА Новости. Руската медия цитира пенсионирания политик. Първият и финален президент на Съветския съюз е съобщил на публицист от осведомителната организация, че е бил приет в болница. " Аз от дълго време съм тук, само че не преставам да работя при всяка опция и доколкото имам сили ", е споделил още 88-годишният мъж.
Горбачов работи над книгата си, която скоро щяла да излезе на пазара.
Бащата на Перестройката обаче не е съобщил за какво, къде и по кое време е бил приет в болница.
Горбачов работи над книгата си, която скоро щяла да излезе на пазара.
Бащата на Перестройката обаче не е съобщил за какво, къде и по кое време е бил приет в болница.
Източник: dir.bg
КОМЕНТАРИ




