Поредна победа за таланти на моряците.15-годишните футболисти на Черно море

...

Футболни таланти на Черно море биха Добруджа

Поредна победа за гении на " моряците ".

15-годишните футболисти на Черно море записаха победа с 2:1 против една година по-големите играчи на Добруджа в първата си контрола от зимната подготовка, играна в Добрич. И двата гола в срещата за „ моряците “ осъществя Денислав Младенов. Домакините поведоха в резултата в 5-ата минута, а до почивката Младенов изравни с удар с левия крайник. През втората част още веднъж той се озова на стрелкова позиция, като този път се разписа с десния крайник.

На 29 януари варненци срещат отбора на Черноморец, които са родени 2007 година, а спарингът ще е в Старо Оряхово.

Съставът на Черно море: Адриан Калев, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Преслав Петков, Петър Николов, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Стефан Стефанов (Георги Панайотов, Теодор Костадинов, Максим Михайлов).
Източник: petel.bg