Поради стачни действия на гръцка територия е възможно да има

...
Поради стачни действия на гръцка територия е възможно да има
Коментари Харесай

Стачки и лошото време създават проблеми на някои ГКПП с Гърция, Сърбия и Румъния

Поради протестни дейности на гръцка територия е допустимо да има усложнения при прекосяването на леки и тежкотоварни коли през всички гранични преходи, оповестяват от Министреството на вътрешните работи. Oт 12:00 ч. на 8 януари ще се прекрати пропускането през граничен преход Промахон на тежкотоварни коли и в двете направления за интервал  от 48 часа.

Граничен преход „ Капитан Петко челник “ също ще бъде затворен за придвижване и в двете направления за всички типове МПС /товарни и  леки коли,  автобуси/ – от 09:00 ч. на 8 януари. Към момента няма постъпила информация за идни затваряне на други гранични преходи в Зоната за отговорност на РДГП Смолян.

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове със Сърбия.

В 00.30ч. на ГКПП- Връшка чука е получено телефонно позвъняване от дежурния на сръбския граничен пункт, че от 00.30 часа се приключва пропускането на товарни транспортни средства, заради неприятни метеорологични условия, – заледена пътна настилка. 

Движението е обикновено на граничните преходи с Румъния.

На 8 януари в 04:00 ч. в резултат на неприятни метеорологични условия /силен ентусиазъм на вятъра/ фериботната платформа, обслужваща Оряхово – Бекет краткотрайно е прекратила работа. В момента тя се намира на българска територия. 

 Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове с Турция и с Република Северна Македония.

Източник: banker.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР