Съдия пострада по време мач от Лига Европа
Помощник съдията Фредрик Кливер пострада по време на дуела от третия квалификационенн кръг на Лига Европа сред Щурм Грац и АЕК Ларнака, откакто бе уцелен по главата с чаша за питиета.
Поради тази причина срещата бе прекратена в 78-та минута. Шведският рефер Мохамед Ал-Хаким прибра двата тима, откакто австрийските почитатели показаха по този ужасяващ метод недоволството си от гола на Иван Триковски за 2:0 в интерес на кипърците.
Ал-Хаким задържа двата тима краткотрайно в съблекалните, след което обаче срещата продължи и приключи без повече произшествия и голове.
Кливер получи здравна помощ и не продължи да извършва функционалностите си. Австрийската полиция заяви, че е арестувала почитател, откакто е проучила видеозаписите от охранителните камери.
Източник: offnews.bg
КОМЕНТАРИ




