Полицията на Гърция Българка е била задържана на остров Родос за

...
Полицията на Гърция
Българка е била задържана на остров Родос за
Коментари Харесай

Задържаха българка за телефонни измами на остров Родос

 Полицията на Гърция Българка е била арестувана на остров Родос за телефонни измами. Издирва се щерка ѝ, която също е взела участие в схемата. Престъпната група е поискала над половин милион евро от възрастни хора, написа " БНР ". 

Полицията на остров Родос съумя да откри до момента девет случая на излъгани по телефона възрастни хора, платили над 130 хиляди евро на незаконна група. Тя е работила по познатата скица - непосредствен родственик е провокирал пътна злополука с жертва и са желали пари от името на началника на полицията на остров Родос.

При последния случай измамниците са взели всички златни бижута от възрастен човек, който нямал пари в брой. При ареста са открити част от парите и бижутата.

Групата е работила в цялата страна. Направени са още 37 опита за машинация, като от жертвите са били поискали общо над половин милион евро.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР