Пожелавам успех на парламента при избора на председател. Това каза

...
Пожелавам успех на парламента при избора на председател. Това каза
Коментари Харесай

Румен Радев: Зад служебния кабинет няма политическа воля и това се използва от хищници

Пожелавам триумф на Народното събрание при избора на ръководител. Това сподели президентът Румен Радев, представен от Нова телевизия. Държавният глава е на публично посещаване в Сингапур.

Според него няма заплаха от конституционна рецесия. „ Дотолкова, доколкото Конституцията, най-малко преди измененията, гарантираше непрекъсваемост на ръководството на страната. При състояние че имаме едно в действителност политически неутрално държавно управление с ясно изразена в това време воля и поддръжка ”, уточни той.

„ Проблемът е че сега не виждам държавното управление да действа по този метод. Не желая да вменявам виновност на този кабинет, само че просто той е подложен в такива условия. Зад него няма ясно изразена политическа воля и от това се възползват редица хищници, които дебнат в засада и които ги устройва да имаме тъкмо такова положение на страната ”, е мнението на президента. | БГНЕС
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР