Подкрепа за българската песен на Евровизия и за Дара дойде

...
Подкрепа за българската песен на Евровизия и за Дара дойде
Коментари Харесай

Зуека: Дара има реален шанс да спечели „Евровизия“

Подкрепа за българската ария на " Евровизия " и за Дара пристигна от десетки хора на изкуството у нас. Артисти, музиканти, композитори и лица от екрана пожелаха триумф на " Бангаранга " и приканиха българите в чужбина за интензивно гласоподаване. Васил Василев - Зуекасе открои като един от най-големите почитатели на изпълнителката. Той насочи апел към българите в чужбина да поддържат Дара по време на присъединяване ѝ на„ Евровизия “.

„ Във Варна пристигнах, зада видя родата. Това беше част от проекта. Заедно гледахме до късно полуфинала на " Евровизия ". Аз персонално бях доста разчувствуван, защото съм наясно какво стои зад едно такова осъществяване на толкоз високо равнище. Казвам го с ръка на сърцето -това е извънреден труд на един голям екип. Шапка ви смъквам, пичове! Много добре се справихте “, съобщи Зуека.

По думите му осъществяването е минало съвършено. " За това са нужни доста подготовки. Гледах преди няколко дни подготовките с екипа на " Евровизия ". Всичко беше съвършено. Изпълнението на Дара ми подсети първите клипове и концерти на Лейди Гага и Дженифър Лопес -много сила, доста професионализъм и никакви непотребни придвижвания. Това прави усещане ", акцентира той.

И беше безапелационен, че песента " Бангаранга " звучи извънредно модерно - с танците, със промяната на ритъма. " Аз персонално доста я одобрявам. Така че нощес се " бангарангвах " доста крепко “, показа той.

А на хората, които се изричат отрицателно за песента и изпълнителката в обществените мрежи, сподели: „ Не, аз ги заобикалям. Буквално ги препречвам. Не считам, че би трябвало да има диалог с хора, които потеглят да ми изясняват: " Аз песента не я одобрявам, за какво би трябвало да гласоподавам за Дара? ".Ами, като не го разбираш, няма смисъл да приказваме. Това е моят отговор. Това са хора, които не знаят какво е " Евровизия " и имат неверна визия за сходен вид огромни състезания. Ако един път в живота си бяха претърпели толковатруд, отмалялост и отдаденост, колкото влагат Дара и екипът ѝ, щяха да са наясно защо става дума. Това са хора, които седят на дивана и разясняват, тъй че изобщо не ме интересуват “.

Зуека беше безапелационен, че не просто стиска палци на Дара за финала, асмята, че изпълнителката имареален късмет да завоюва. " Но даже да не стане първа -бумът, който Дара към този момент направи, и всичко, което я чака след финала, ще бъдеогромно. Предстоят ѝ още доста участия, събития и хубави моменти “, счита артистът.

И прикани: „ Мисля, че всички към този момент знаят, само че отново ще кажа -Дара е на край. Първата цел е реализирана. Втората, по-важната, е тя да стане номер едно. Всички българи в чужбина би трябвало да намерят начинда гласоподават – посредством SMS или онлайн. Важното е да я подкрепим “, написа NOVA.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР