Побой над футболен съдия в Плевенско прекрати мач от аматьорската

...

Побой над футболен съдия в Плевенско

Побой над футболен арбитър в Плевенско приключи мач от аматьорската футболна лига.

Главният рефер беше атакуван от публиката и футболисти в село Брест, предава. В 65-ата минута мачът бил преустановен, когато домакините от „ Брест ” водели с 2:1.

„ Нямам пояснение за обстановката. В 65-ата минута свирих фал в центъра. Футболист на „ Брест ” мина около мен и ме удари с пестник в хълбока . Аз се измъкнах и му демонстрирах червен картон. В идващия миг целия тим се нахвърли върху мен.

Хванаха ме за главата, дърпаха ме, удряха ме. По някое време съм паднал и съм изгубил схващане. Не знам какъв брой време съм бил на земята, само че съм станал и съм прекратил мача ”. Това описа пострадалият футболен съдия Павел Василев.

По думите му по-късно той се отправил към съблекалнята, където отново е бил атакуван.

Всеки миг е значим! Последвайте ни в  и, с цел да сте в крайник с тематиките на деня
Източник: dariknews.bg