Наградиха победителите от конкурса „Аз, моят град и морето“
Победителите в състезанието за рисунка и компютърна рисунка на тематика „ Аз, моят град и морето “, проведен от Ротари Клуб Бургас – Пиргос, Община Бургас и ЦПЛР – Бургас получиха своите награди през вчерашния ден в Експозиционен център „ Флора “ на празника на детето 1 юни.
На награждаването участваха представители на Ротари Клуб Бургас- Пиргос, шефове, учители, родители, посетители, деца и възпитаници.
Конкурсът се организира за 23 поредна година и включва участници в два раздела: рисунка и компютърна рисунка. Тази година дойдоха над 166 рисунки в 4 възрастови групи: от 6 до 7 годишни, от 8 до 10 годишни, от 11 до 14 годишни и от 15 до 19 годишни.
Приветствие насочи към всички участници и наградени вицепрезидента на Ротари клуб Бургас – Пиргос госпожа Кина Шереметова. Кичка Стефанова – вр.и.д. шеф на ЦПЛР- Бургас също приветства децата и благодари на всички участници.
Сред галерия от детски рисунки чухме прелестните осъществявания на третокласничката от НУМСИ „ Проф. Панчо Владигеров “ Катрин Калпакчиева с вокален възпитател Жени Лалчева и Мая Шопова от ЦПЛР – Бургас с вокален възпитател Милена Добрева.
Протокол с наградените участници можете да видите тук: .
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




