победи с 2:0 тази вечер като домакин и с общ

...

Витес взе чиста победа и изхвърли Рапид

победи с 2:0 довечера като хазаин и с общ резултат 3:2 нидерландския отбор в профил австрийците в плейофната фаза на Купа на конфедерациите. Героите за отбора на Томас Леч бяха Адриан Гърбич (3’) и (19’).

Витес взе преднина още преди да са минали и пет минути от постоянното време, когато Гърбич стигна до топката сред няколко бранители на Рапид и със мощен изстрел откри резултата за 1:0. Нидерландският отбор удвои своята преднина в 19-ата минута, когато Ели Даса подаде към Елиазер Даса откри Матуш Беро и той се разписа за 2:0. Домакините вкараха в 36-ата минута означиха и нов гол посредством Баден Фредериксен, само че той бе анулиран заради засада.

Играчите на Витес вкараха ново трето попадение в 77-ата минута, когато центриране отдясно се удари в далечната греда, само че топката бе довкарана от Гърбич. Голът бе анулиран заради засада на бранителя Якуб Расмусен. Малко по-късно се заформи съществено мееле сред двата отбора заради нарушаване на състезател на нидерландския отбор в средата на терена против футболист на Рапид.

По този метод Витес в профил Рапид (Виена), въпреки че загуби първата среща, и чака своя съперник на 1/8-финалите в Лигата на конференциите.
 Лига на конференциите: продължения на ПАОК - Мидтиланд Лига на конференциите: продължения на ПАОК - Мидтиланд 25 фев | 00:00 21422 0  Рейнджърс надигра и изхвърли Борусия (Дортмунд) от евротурнирите Рейнджърс надигра и изхвърли Борусия (Дортмунд) от евротурнирите 24 фев | 23:57 388 2  ВАР избави Бетис против Зенит ВАР избави Бетис против Зенит 24 фев | 23:56 285 0  Лига Европа: Брага и Шериф играят продължения Лига Европа: Брага и Шериф играят продължения 24 фев | 23:54 30233 90  Барселона подсети за положителното остаряло време и размаза Наполи Барселона подсети за положителното остаряло време и размаза Наполи 24 фев | 23:49 10349 80 Виж всички Водещи Новини  Лига Европа: Брага и Шериф играят продължения Лига Европа: Брага и Шериф играят продължения 24 фев | 23:54 30233 90  Лига на конференциите: продължения на ПАОК - Мидтиланд Лига на конференциите: продължения на ПАОК - Мидтиланд 25 фев | 00:00 21422 0  България се завърна в битката за Мондиал 2023 с блестяща победа над Чехия България се завърна в битката за Мондиал 2023 с блестяща победа над Чехия 24 фев | 21:00 13101 17  Кметът на регион Кметът на регион "Панчарево " не желае ЦСКА 1948 и Левски да играят в Бистрица 24 фев | 22:17 3917 25  Георги Петков: Не съм си помислял да се откажа! Ще ме видите още по-силен Георги Петков: Не съм си помислял да се откажа! Ще ме видите още по-силен 24 фев | 16:34 20363 86 Класиране Програма