По всички показатели, (вкл. убитите индийци в Харков според CNN!!!),

...
По всички показатели, (вкл. убитите индийци в Харков според CNN!!!),
Коментари Харесай

ДА ИЗПЪДИМ ТЕЗИ БОКЛУЦИ И НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ. ПРОМЯНА ИМА И ТЯ Е КЪМ ОТВРАТИТЕЛНО ЛОШО В ОТВРАТИТЕЛНИ ВРЕМЕНА

По всички индикатори, (вкл. убитите индийци в Харков съгласно CNN!!!), Третата Световна война към този момент е в ход. Дали с оръжия, дали със наказания, (които са мощни, колкото атомни бомби), светът води война на територията на Източна Европа в прилежащи нам страни.

Така започнаха и предходните две войни през 20 век. Тежко и горко за народите ни и за всички нас.

Още когато инсталираха тези брутални измамници Киро Петков и Асен Василев на гърба на лековерния ни народ, беше ясно, че наближи ли война международната олигархия, техните местни измамници и Великите сили печелят трилиони благосъстояния за сметка на милионите убити и бедните пластове от популацията.

Всичко е ясно, само че най-малко да изпъдим тези отпадъци и национални предатели в този момент, че да не загубим цялата си страна най-после. Промяна има и тя е от търпимо и обичайно неприятно към непоносимо и трагично неприятно в отвратителни времена.

#СъбудетесеБългари

Николай Бареков
Източник: afera.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР