По време на дебатите по решението за връщане на Иван

...
По време на дебатите по решението за връщане на Иван
Коментари Харесай

Йорданов се заяде с Петков и Василев, дойде на работа с тениска „HARVARD LAW – just kidding“

По време на дебатите по решението за връщане на Иван Иванов още веднъж отпред на КЕВР шефът на ПГ на Има Такъв Народ демонстративно съблече сакото си, с цел да се види надписът на тениската.

Такива тениски най-често носят студентите или приключилите компетентност „ Право “ в университета „ Харвард “, където са учили и министър председателят в оставка Кирил Петков и вицепремиерът Асен Василев, каквато беше препратката.

В изявлението си Йорданов гневно разкритикува шефката на кабинета на премиера в оставка Кирил Петков Лена Бориславова и подложи на подозрение юридическите й пълномощия.

„ Да си коалиция с „ Продължаваме Промяната “ е да се съгласяваш с всички нелепости. Тогава те те афишират за съучастник на ГЕРБ, Движение за права и свободи, Вътрешна македонска революционна организация, Баба Яга, Дядо Мраз, Снежанка, и който се сетят още. Ние 6 месеца търпяхме тези нелепости. Не знам за какво лицето Лена Бориславова минава за добър правист. Два пъти се издъни с две нейни претенции и настоявания, тъй като очевидно тя командва цялата ви парламентарна група, както и някогашния ви министър председател, тъй като той се съгласяваше с всяко нещо, казано от нея. И два пъти Конституционният съд ни резна за глупави и некомпетентни юридически решения. Не знам дали адвокатската фирма, в която е работила, се срами от нея, само че тя несъмнено е слаб правист. Извикайте я за персонално пояснение, тъй като я жегвам “, сподели той.

Председателят на парламентарната група на „ ИТН “ бе охулен за облеклото, с което се появи в пленарна зала.

„ Искам да ви припомня, че се намираме в Народното събрание. Вашето облекло не дава отговор на висотата на тази естрада “, разкритикува го ръководителят на Народното събрание Мирослав Иванов.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР