По информация от ГД „Гранична полиция“, гръцките власти ще пропускат

...
По информация от ГД „Гранична полиция“, гръцките власти ще пропускат
Коментари Харесай

До 18 ч. пропускат автомобили с товароносимост над 1.5 тона през няколко гранични пункта

По информация от Групово дело „ Гранична полиция “, гръцките управляващи ще пропущат всички коли от 13.00 ч. до 18.00 ч. през днешния ден през Граничен контролно-пропусквателен пункт Кулата-Промахон /товарните транспортни средства над 1,5 тона ще бъдат спирани преди гр. Лариса, Гърция/ и Граничен контролно-пропусквателен пункт Капитан Петко войвода-Орменион. Ограничението отпада и за Граничен контролно-пропусквателен пункт Маказа за времето от 14 до 18 часа. Директорът на Групово дело „ Гранична полиция “ основен комисар Кичиков пътува към Граничен контролно-пропусквателен пункт Кулата, с цел да ревизира на място основаната организация на работа. Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.
Поради предстоящото утежняване на метеорологичната конюнктура (обилен снеговалеж), по решение на гръцките управляващи, все още не се пропущат коли с товароносимост над 1,5 т през Граничен контролно-пропусквателен пункт Илинден-Ексохи, Граничен контролно-пропусквателен пункт Златоград-Термес и Граничен контролно-пропусквателен пункт Ивайловград. Трафикът е естествен за леки коли на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
Поради осъществяване на ремонтни работи на Граничен контролно-пропусквателен пункт Кулата е допустимо да има промени в организацията на придвижването на товарните коли през пункта. Трасетата ще се ремонтират поетапно, без да се стопира прекосяването на транспортни средства.
На границата с Република Сърбия трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
На границата с Република Северна Македония трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
На границата с Република Турция трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
На границата с Румъния трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР