Пловдивският Локомотив записа втора поредна победа в efbet Лига и

...

Локомотив Пловдив продължава с победите

Пловдивският Локомотив записа втора поредна победа в efbet Лига и трета поредна във всички шампионати. " Смърфовете " записаха безпроблемен триумф над Ботев във Враца с 4:1. Карагерен означи два гола, а Георги Илиев и Димитър Илиев прибавиха по един за отбора на Бруно Акрапович. За домакините се разписа Валери Домовчийски, а отбора на Сашо Ангелов бе с понижен състав съвсем цяло второ полувреме след червен картон на Илия Миланов.

Пловдивчани започнаха стремително и още в 9-ата минута Бирсент Карагерен се разписа отблизо разстояние. Носителят на Купата на България продължи да бъде по-активен и стигна да второ попадение. Неостаряващият Георги Илиев с приказен удар от отдалеченост прониза стража на Ботев в 35-ата минута.

През втората част домакините пробваха да се върнат в мача и съумяха. Валери Домовчийски вкара от близо и върна очакванията на отбора. Само две минути по-късно обаче Миланов закъсня с шпагат и получи втори жълт картон, с което остави своя отбор с понижен състав.
Източник: fakti.bg