Полицията в Пловдив извади всички камери и патрулки на пътя ...
Пловдивската полиция извади всички камери и патрулки на пътищата в града и района. С този ход Облатната дирекция на Министерство на вътрешните работи сподели за следващ път, че няма да има амнистия за джигитите и всички, които считат, че могат да нарушават законите и да се измъкнат безнаказано.
Още от четвъртък засиленото полицейско наличие направи усещане на пътуващите.
По информация на “Марица ” в границите на трите почивни дни има десетки глобени за разнообразни по тип нарушавания. Както медията ни писа по-рано през днешния ден, един от санкционираните се оказа водач, решил да пренебрегне забранителната маркировка и да изпревари колона от коли на Околовръстното на Пловдив. Действията му бяха видяни от униформени, изпълняващи задачата си, обвързвана с линеен надзор. Те незабавно последваха нарушителя и го глобиха.
Патрулки и камери са ситуирани и през трите дни на основни и конфликтни места, където има регистрирани както повече произшествия, по този начин и повече нарушавания на Закона за придвижване по пътищата.
Засилен надзор има също в дребните обитаеми места, на входовете и изходите на селата, също и по всички входно-изходни артерии на Пловдив.
Пътуващите даже не могат да смогнат да опишат местоположенията на всички камери и пареулки в обществените мрежи и разнообразни профилирани групи. Първо, тъй като са доста на брой из града и района, второ, тъй като униформените сменят позицията си през избран интервал от време.
Дори когато трафикът в Пловдив не е толкоз натоварен, полицейското наличие е осезаемо. Разбираемо, повече чиновници на реда и камери са съсредоточени там, където има натоварено придвижване.
Полицейската акция продължава и на следващия ден. В последния от поредицата почивни дни за Великден се чака да има скупчване на коли на вход и излаз на града.
Униформените ревизират всичко при прекъсването на водачите, а патрулките за линеен надзор следят държанието на седналите зад кормилото и реагират незабавно при нарушавания.
Сред глобените през почивните дни има солидно почерпени. Добрата вест е, че броят на злополуките в града и района е дребен. Няма съществено потърпевши.
Още от четвъртък засиленото полицейско наличие направи усещане на пътуващите.
По информация на “Марица ” в границите на трите почивни дни има десетки глобени за разнообразни по тип нарушавания. Както медията ни писа по-рано през днешния ден, един от санкционираните се оказа водач, решил да пренебрегне забранителната маркировка и да изпревари колона от коли на Околовръстното на Пловдив. Действията му бяха видяни от униформени, изпълняващи задачата си, обвързвана с линеен надзор. Те незабавно последваха нарушителя и го глобиха.
Патрулки и камери са ситуирани и през трите дни на основни и конфликтни места, където има регистрирани както повече произшествия, по този начин и повече нарушавания на Закона за придвижване по пътищата.
Засилен надзор има също в дребните обитаеми места, на входовете и изходите на селата, също и по всички входно-изходни артерии на Пловдив.
Пътуващите даже не могат да смогнат да опишат местоположенията на всички камери и пареулки в обществените мрежи и разнообразни профилирани групи. Първо, тъй като са доста на брой из града и района, второ, тъй като униформените сменят позицията си през избран интервал от време.
Дори когато трафикът в Пловдив не е толкоз натоварен, полицейското наличие е осезаемо. Разбираемо, повече чиновници на реда и камери са съсредоточени там, където има натоварено придвижване.
Полицейската акция продължава и на следващия ден. В последния от поредицата почивни дни за Великден се чака да има скупчване на коли на вход и излаз на града.
Униформените ревизират всичко при прекъсването на водачите, а патрулките за линеен надзор следят държанието на седналите зад кормилото и реагират незабавно при нарушавания.
Сред глобените през почивните дни има солидно почерпени. Добрата вест е, че броят на злополуките в града и района е дребен. Няма съществено потърпевши.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




