Планът на Формула 1 да започне сезона в Австрия на

...
Планът на Формула 1 да започне сезона в Австрия на
Коментари Харесай

Формула 1 започва през юли с драконовски мерки, съобщи директор на Ред Бул

Планът на Формула 1 да стартира сезона в Австрия на 5 юли включва доста строги ограничения за прекъсване на инфекцията от ковид, заяви шефът на Ред Бул - Кристиан Хорнер.

"Разбира се, ограниченията за тестване, проучване и ограничение на груповите контакти ще бъдат драконовски, само че ще ги приемем, в случай че това разрешава да стартираме сезона. Ако всичко се развие по проект, това ще бъде добър образец за следване и от останалите писти ", сподели шефът на австрийския отбор за Аутоспорт. "Една от ограниченията ще бъде ограничението на чиновниците в тимовете може би до 80 за всеки. Те ще би трябвало да отсядат в един хотел и да пътуват дружно. Контактите със чиновници на други тимове ще бъдат неразрешени.

"Планирали сме освен защитни ограничения за хората от Формула 1, само че и за домакините на надпреварите. Контактите с почитатели и естествени жители също ще бъдат неразрешени. Това Гран при ще бъде всичко друго, само че не и обичайно ".
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР