Автомобил изгоря на АМ Хемус. Инцидентът е станал в около

...
Автомобил изгоря на АМ Хемус. Инцидентът е станал в около
Коментари Харесай

Кола изгоря на магистрала „Хемус”

Автомобил изгоря на Автомагистрала " Хемус ". Инцидентът е станал в към 11:00 часа малко след излизане от София, на 35-ия километър в посока Варна.

Движението краткотрайно се осъществяваше в една лента при км 36 на Автомагистрала " Хемус " в посока Варна заради горящия автомобил. Ограничена бе дейната лента, като трафикътсе осъществяваше по изпреварващата лента. Движението бе контролирано от пътна полиция.
 Кола изгоря на автомагистрала „ Хемус ” (СНИМКИ)

Няма данни за злополука или потърпевши.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР