Кола изгоря на магистрала „Хемус”
Автомобил изгоря на Автомагистрала " Хемус ". Инцидентът е станал в към 11:00 часа малко след излизане от София, на 35-ия километър в посока Варна.
Движението краткотрайно се осъществяваше в една лента при км 36 на Автомагистрала " Хемус " в посока Варна заради горящия автомобил. Ограничена бе дейната лента, като трафикътсе осъществяваше по изпреварващата лента. Движението бе контролирано от пътна полиция.
Няма данни за злополука или потърпевши.
Движението краткотрайно се осъществяваше в една лента при км 36 на Автомагистрала " Хемус " в посока Варна заради горящия автомобил. Ограничена бе дейната лента, като трафикътсе осъществяваше по изпреварващата лента. Движението бе контролирано от пътна полиция.
Няма данни за злополука или потърпевши.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




