Пешеходка на 12 години пострада, след като е била блъсната

...
Пешеходка на 12 години пострада, след като е била блъсната
Коментари Харесай

Момиче на 12 години е в болница след катастрофа с каруца в старозагорско

Пешеходка на 12 години пострада, откакто е била блъсната от двуколесно пътно транспортно средство с животинска двигателна сила, теглено от кон, на пътя сред старозагорските села Братя Кунчеви и Оряховица. Това оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Стара Загора. Раненото момиче е настанено в лечебно заведение в регионалния град, без заплаха за живота е.

Инцидентът е станал в четвъртък, към 20:00 часа и по първична информация транспортното средство е било ръководено от 16-годишен юноша. Местопроизшествието е посетено от екип на бранш „ Пътна полиция “. Водачът на транспортното средство е тестван за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат.

Българска телеграфна агенция напомня, че през м.г. мъж пострада при злополука сред в Бяла Слатина.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР