Пеп Гуардиола похвали фантастичния Фил Фодън и каза, че полузащитникът

...

Сега той печели мачове – Пеп Гуардиола говори за влиянието на Фил Фодън върху Ман Сити

Пеп Гуардиола похвали фантастичния Фил Фодън и сподели, че полузащитникът на Манчестър Сити се развива в състезател от международна класа след прелестното си показване, печелейки в дербито против Манчестър Юнайтед.

Никой не очакваше нещо друго с изключение на позор на Етихад Стейдиъм за спъващите се Червени дяволи на Ерик загар Хаг, само че голът на Маркъс Рашфорд им даде шокираща преднина на полувремето.

Юнайтед бяха под стража дълги интервали преди и след почивката, като най-после се огънаха, когато 23-годишният Фодън означи великолепно равнене в 56-ата минута, преди да изстреля Сити напред 10 минути преди края.

Ерлинг Халанд добави искра в добавеното време, само че нямаше подозрение кой беше звездата на шоуто във значимата неделна победа с 3-1 за преследващия купата тим на Гуардиола.