Павликени“ победа с 1:0 водача в класирането на Северозападната Трета

...

Павликени повали Бдин насред Видин

„ Павликени “ победа с 1:0 лидера в класирането на Северозападната Трета лига и главен кандидат за влизане в професионалния футбол „ Бдин “ (Видин).
Двата тима направиха здрава мъжка борба през 90-те минути, изпълнена с забавни моменти.
Гостите започнаха по-агресивно срещата и доникъде на полувремето имаха превес, само че без да стигнат до чисто голово състояние. Футболистите на „ Бдин “ насочиха 2-3 далечни удара, а при контра нацелиха и греда посредством де Соуса.
След това гостите на собствен ред овладяха самодейността. Така се стигна до 85-ата минута, когато Стефан Гинчев навърза трима видински футболисти и завоюва корнер. След осъществяването му последва удар, стражът на “Бдин ” се намеси, само че Даниел Йорданов от близко насочи топката в мрежата и се разписа за победното 1:0.
Това бе и едвам втората загуба на „ Бдин “ в шампионата, които до момента имаха 13 победи от 14 мача.
„ Павликени “ пък ще зимува пети в класирането с актив от 29 точки.

За " Бдин " започнаха: Симеон Симеонов, Янек Кирилов, Ивайло Иванов, Ангел Цолов, Мартин Николов, Цветомир Тодоров, Калоян Цветков /к/, Николай Цветков, Александър Соколов, Филип Георгиев, Виейра