„Първа Атомна“ загуби като домакин в Козлодуй с 0:1 от

...

“Първа Атомна” загуби насред Козлодуй с 0:1 от „Левски” /Лом/

„ Първа Атомна “ загуби като хазаин в Козлодуй с 0:1 от „ Левски 2020” /Лом/ в мач от X кръг на Северозападната трета лига.
Гостите откриха още на втората минута от директен свободен удар. В 35-та минута на мача, след съвършено изпълнен директен свободен удар от капитана на домакините Николай Ганчев вратарят мазета топката от сглобката на горния му ляв ъгъл, за отчаяние на почитателите.
Домакините играха по-затворено и не разрешиха на тима на „ Левски 2020” /Лом/ да им сътвори чисти голови обстановки.
В 81-та минута, след контраофанзива Александър Славейков от Лом излезе самичък против Ивайло Върганов и в опита си да го трансферира, Върганов съумя да реагира, само че беше отвън наказателното поле и получи пряк червен картон. Резултатът до края остана неизменен.
Източник: bulnews.bg