Млада майка от Враца почина след предозиране с фентанил
Млада майка на две дребни деца от Враца загуби живота си след предозиране с фентанил . И. Ив. е следващият драматичен случай, обвързван със смъртоносния опиат, който все по-често се появява и в България, предава „ Фокус “.
Жената е била видяна от инцидентни минувачи край Околчица в несъответстващо положение и без облекла . Оказва се, че И. е приела фентанил. Тя е била превозена по неотложност в болница в сериозно положение , откакто е спряла да диша.
Въпреки напъните на медицинския екип, лекарите не са съумели да спасят живота ѝ. Случаят от Враца още веднъж слага фокуса върху заплахата от фентанила — опиат, който съгласно предоставената информация все по-често се появява и в България.
Присъединете се към нашия
Повече работа и по-достоен живот: МТСП разиска включването на хората с увреждания




