Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Откриха тяло на мъж в двора на хотел в Банско. Сигналът за човек в безпомощно положение е подаден в петък сутринта на телефон 112, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Благоевград.
На място неотложно са изпратени полицейски екипи, които установили гибелта на мъжа.
Под надзора на Окръжната прокуратура се правят процесуално-следствени дейности за изясняване на всички условия към случая, заяви Българска телеграфна агенция.
На място неотложно са изпратени полицейски екипи, които установили гибелта на мъжа.
Под надзора на Окръжната прокуратура се правят процесуално-следствени дейности за изясняване на всички условия към случая, заяви Българска телеграфна агенция.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




