Откриха тяло на мъж в двора на хотел в Банско.

...
Откриха тяло на мъж в двора на хотел в Банско.
Коментари Харесай

Откриха тяло на мъж в хотел в Банско

Откриха тяло на мъж в двора на хотел в Банско. Сигналът за човек в безпомощно положение е подаден в петък сутринта на телефон 112, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Благоевград.

На място неотложно са изпратени полицейски екипи, които установили гибелта на мъжа.

Под надзора на Окръжната прокуратура се правят процесуално-следствени дейности за изясняване на всички условия към случая, заяви Българска телеграфна агенция.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР