Отчужденият баща на Меган Маркъл, Томас Маркъл-старши, отправи критики към

...
Отчужденият баща на Меган Маркъл, Томас Маркъл-старши, отправи критики към
Коментари Харесай

Томас Маркъл за шоуто на Меган: Очевидно прави всичко възможно да остане в светлината на прожекторите

Отчужденият татко на Меган Маркъл, Томас Маркъл-старши , насочи рецензии към новия ѝ сериал в Netflix, With Love, Meghan, като съобщи, че тя „ в никакъв случай не е била достоверна “.  

Миналата седмица 43-годишната херцогиня на Съсекс отпразнува премиерата на шоуто в платформата, което към този момент е възобновено за втори сезон.  

Въпреки че продукцията съумя да влезе в Топ 10 на Netflix, наподобява, че отчуждените ѝ родственици не са измежду нейните фенове.  

„ Може би някой ден ще седна да го виждам, само че не съм сигурен “ , сподели Томас Маркъл пред Daily Mail, признавайки, че е видял „ доста клипове “ от осемсерийната поредност.  

Бившият ефирен осветител и шеф на фотографията, който е работил по излъчвания като " Женени с деца " и " Централна болница ", упрекна щерка си, че употребява „ авансово планувани “ мимики и изражения в шоуто си.  



„ За страдание, Меган в никакъв случай не е била достоверна. Тя премисля всичко и не е спонтанна “, съобщи той пред изданието.  

„ Всичко, което споделя, е авансово квалифицирано и репетирано . Направо ме разсмива, тъй като познавам всичките ѝ погледи и изражения. “  

„ Знам по кое време играе пред камерите. Тя толкоз се старае да бъде съвършена, че се напряга всякога, когато камерата е ориентирана към нея “, добави той.  

Какво прави готварските излъчвания сполучливи



Говорейки от позицията на човек с дълготраен опит в телевизионната промишленост, Томас-старши показа своето виждане за това какво прави готварските излъчвания сполучливи.  

„ Готварските излъчвания са извънредно скучни, в случай че водещият няма пристрастеност към това, което прави “, разяснява 80-годишният пенсиониран експерт.  

„ Трябва да си достоверен, с цел да задържиш вниманието на хората. Ако пълниш пуйка, би трябвало да наподобява, че се забавляваш, до момента в който го правиш. “  

Най-добрите готвачи са занимателни, позволяват неточности – те са същински. А тя просто се стреми да бъде съвършена. Жалко е, тъй като явно прави всичко допустимо да остане в светлината на прожекторите “, добави той.  



Звездата от Suits, която в този момент се показва като „ Меган Съсекс “, разказва за скромното си детство, пробвайки се да се свърже със феновете. Тя твърди, че е израснала „ с доста fast food и подготвени ястия “.  

„ Тогава това беше изцяло обикновено – детски подготвени ястия, стоплени в микровълновата “, споделя Меган в сериала.  

В отговор Томас Маркъл-старши съобщи пред Daily Mail:  



„ От време на време ядяхме подготвени ястия – кое семейство не го е предписание? Но работех на две места, тъй че пари в никакъв случай не са ни липсвали . Хранехме се на открито най-малко три пъти седмично, а през останалото време поръчвахме. “  

Коментарите му идват единствено дни откакто синът му, Томас Маркъл-младши, също разкритикува „ безсмислиците “, които Меган е разказала за детството си в Netflix шоуто.  

„ Това е просто следващата невероятна история, която тя пробута на кралското семейство, с цел да провокира състрадание “, сподели Томас-младши пред TalkTV. Той не е приказвал със сестра си повече от десетилетие.  

„ Не бяхме небогати. Тя не е трябвало да събира стотинки, до момента в който си взима салата от Sizzler. “  

„ Целият свят знае по какъв начин се е отнесла със фамилията си, изключително с татко си, който ѝ даде всичко. Затова никой не ѝ има вяра “, добави той.  

 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР