Отборите на Торино и Сампдория изиграха един много драматичен двубой,

...

Торо и Самп си вкараха 4 гола за 45 минути

Отборите на Торино и Сампдория изиграха един доста трагичен дуел, който приключи без победител. Двата отбора разделиха по една точка, откакто си вкараха по два гола още през първите 45 минути. Дуван Сапата даде задатък на " моряците " в 16-ата секунда, възползвайки се от неточност на Морети.

Даниеле Базели изравни със страховит гол в 13-ата минута, когато прати топката в горния ъгъл на гостите с удар отвън наказателното поле. Буквално при идната офанзива домакините стигнаха до цялостен поврат. Капитанът Андреа Белоти изведе " биковете " напред след подаване на Адем Ляич. Таранът бе прецизен с диагонален изстрел с левия крайник. Бившият нападател на Торо Фабио Куалярела изравни в 34-ата минута, когато бе оставен непокрит на задната греда.

Последваха четири благоприятни условия за домакините, само че Белоти на два пъти, Мбайе Нианг, който дебютира за новия си отбор, и Яго Фалке пропуснаха. В 84-ата минута гостите можеха да поведат, само че удар от 30 метра на Куалярела бе избит от Салваторе Сиригу.

Така Торино и Самп остана с по осем точки, като към момента нямат проваляне в тази акция.

СЪСТАВИТЕ
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Серия А 4 кръг, неделя 17 септември  Торино 2:2краен резулат  Сампдория