Отборите на Спартак (Плевен) и Крумовград поделиха точките след равенство

...

Спартак и Крумовград не се победиха в двубой от Втора лига

Отборите на Спартак (Плевен) и Крумовград поделиха точките след тъждество 1:1 в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Цветелин Радев (80) беше прецизен за гостите, а Боримир Карамфилов (89) изравни.

През първото полувреме гостите бяха по-активният отбор на терена, само че това се промени през втората част.

В 80-ата минута гостите от Крумовград направиха сериозна крачка към триумфа с гол на резервата Цветелин Радев. Той сподели положително разпространение след центриране на Китан Василев и с крайник прати топката в мрежата.

В 83-ата минута Макенджиев парира мощен шут на Боримир Карамфилов. В 89-ата минута обаче стражът на гостите капитулира след неспасяем удар с глава на Карамфилов. Нападателят на Спартак засече хубаво центриране на Алекс Георгиев.

В заключителните секунди Спартак можеше да се поздрави и с трите точки, само че Стефан Христов пропусна.