Отборите на ОД на МВР записа двоен успех в отборното

...

Двоен успех за ОД на МВР в кроса

Отборите на ОД на Министерство на вътрешните работи записа двоен триумф в отборното класиране на 23-ия работен лекоатлетически крос.

Състезанието беше следващата дисциплинираност от есенните работен спортни игри и мина под егидата на КТ Подкрепа.

В надрпеварата се включиха 60 състезатели от компании и институции в града.

Участниците при мъжете пробягаха дистанцията от 1000 метра, а при дамите 600 метра.

Победител при дамите стана тимът на ОД на Министерство на вътрешните работи с 48 точки. На второ място се подредиха лекоатлетките на Общината с 41 точки. Третото място завоюваха служителките на Затвора с 27 точки. В самостоятелното нареждане първа стана Илияна Лупова от Полицията. Второто място зае Димитрина Коралова също от ОД на Министерство на вътрешните работи, а трета финишира Иванка Зашева от Ди Ес Смит.

При мъжете отличник в отборното класиране също е отборът на ОД на Министерство на вътрешните работи с 42 точки, следван от Ди Си Ем с 40 точки. Трети се подредиха лекоатлетите на Спортното учебно заведение със 36 точки. Най-бърз в самостоятелното класиране се оказа Рангел Парасков от ОД на Министерство на вътрешните работи. На второ място остана Георги Николов от Общината, а трети се класира Иван Струнджев от Ди Ес Ем.

Призьорите бяха наградени с купи, медали и предметни награди.
Източник: marica.bg