Отборите на Миньор (Перник) и Витоша (Бистрица) завършиха наравно 1:1

...

SOS Миньор! “Чуковете” се върнаха към издънките и опасната зона е съвсем близо

Отборите на Миньор (Перник) и Витоша (Бистрица) приключиха наедно 1:1 в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Домакините водеха до последните минути на мача, откакто Григор Долапчиев бе разкрил за “чуковете ”. В 86-ата минута обаче ветеранът Деян Христов изравни от дузпа и по този начин донесе точката на “тигрите ”.

След равенството обстановката на двата отбора е много притеснителна и ще би трябвало да подобрят представянето си, в случай че желаят да запазят мястото си в професионалния футбол. Миньор е на 14-о място с 25 точки - на една от рисковата зона. Под чертата пък е Витоша с 21 - на една от последния Созопол, който обаче е с мач по-малко.

МИНЬОР 1:1 ВИТОША
1:0 Григор Долапчиев (60)
1:1 Деян Христов (86 - дузпа)

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.