Отборите на Лудогорец и Локомотив Пловдив играят при резултат 3:0

...

НА ЖИВО: Лудогорец- Локо Пд 3:0, два гола на Тисера

Отборите на Лудогорец и Локомотив Пловдив играят при резултат 3:0 в контрола сред двата отбора, която се състои в Банско. Тисера откри в 10-ата минута, а тринадесет по-късно удвои. В началото на втората част Нареси направи 3:0. Мачът стартира в 18:00 часа.

Двубоят е първи за Локомотив по време на подготовката им, до момента в който Лудогорец записа най-малък триумф над Марек с 1:0 в първия си мач.

Голяма част от титулярите на Лудогорец пропущат контролата поради разнообразни проблеми.

--

Лудогорец стартира мача по-силно и още в първите няколко минути бе покрай попадение. В 4-ата минута прекрасен удар от границата на наказателното поле бе избавен от Хоркаш, а малко по-късно нов изстрел на състезател в зелено мина около вратата.

Резултатът в дуела бе открит в 10-ата минута. Матиас Тисера преодоля стража на „ смърфовете ” с удар от близка отдалеченост. Това бе второ попадение за аржентинеца в контролите. Той вкара и единствения гол при триумфа с 1:0 над Марек преди няколко дни.

Футболистите на Ивайло Петев продължиха да диктуват темпото на терена след маркирания гол. В 20-ата минута сътрудника му Александър Томаш трябваше да извърши насилствена промяна, откакто Пешов се контузи и напусна терена. Три минути по-късно Хоркаш позволи неточност в наказателното си поле, която докара до нов гол във вратата му. Тисера се възползва от неуверената игра на стража и осъществя втория си гол в срещата.

Едва след половин час игра „ смърфовете ” съумяха да затруднят по някакъв метод противниковия пазач. Димитър Илиев стреля, само че ударът му бе слаб и не затрудни вратаря на „ орлите ”.

Веднага по-късно Сегура се намеси уверено на голлинията, предотвратявайки сигурен гол. В заключителните минути Илиев имаше нов късмет да стреля, само че още веднъж не сполучи. Дион също имаше да обстрелва вратата на разградчани, само че не затрудни Падт.

LIVE Лудогорец – Локомотив Пловдив 3:0

1:0 Тисера 10'

2:0 Тисера 23'

3:0 Нареси 50'

Лудогорец : Падт, Аслак декор Витри, Игор Пластун, Франко Русо, Марсел Хайстер, Клод Гонзалвеш, Якуб Пьотровски, Доминик Янков, Кайо Видал, Дорин Ротариу, Матиас Тисера

Старши треньр: Ивайло Петев

Локо Пд : Динко Хоркаш, Кристиян Пешов, Хорхе Сегура, Мартин Паскалев, Анес Хамзрауи, Пиер Зебли, Христо Иванов, Бубакар Дион, Алфа Конте, Димитър Илиев, Кристиан Мендоса

Старши треньор: Александър Томаш