Отборите на Локомотив (Москва) и Рубин не излъчиха победител в

...

Рубин открадна точка от Локомотив в Москва

Отборите на Локомотив (Москва) и Рубин не излъчиха победител в последния мач от 1-ия кръг на Премиер лигата на Русия. Срещата в съветската столица цавърши при резултат 1:1. Домакините първи взеха преднина, само че позволиха равнене и гостите си потеглиха с точка на разположение.

Локомотив можеше да поведе още в 23-ата минута, когато получи дузпа за нарушаване на Виталий Денисов против Рифат Жемалетдинов на границата на наказателното поле. Алексей Миранчук стреля от бялата точка, само че нацели напречната греда.

Миранчук въпреки всичко се реваншира в 66-ата минута и откри резултата със страховит гол от фаул от към 25 метра метра.

Играчите на Рубин обаче издебнаха своя късмет и в 76-ата минута стигнаха до равнене на резултата по малко чудноват метод. Тогава топката бе центрирана в наказателното поле и тупна подло, след което Хвича Кварацхелия съумя да играе с глава и да я насочи във вратата за 1:1.

Така срещата приключи без победител и двата отбора завоюваха по една точка. В идващия кръг Локо още веднъж е хазаин на новака ФК Тамбов, а Рубин пък още веднъж гостува в Москва, този път на Динамо.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ
Премиер Лига 1 кръг, понеделник 15 юли  Локомотив Москва 1:1краен резулат  Рубин