Отборите на Киндия (Търговище) и Арджеш (Питещ) направиха реми 1:1

...

Чунчуков и Райнов влязоха от пейката в сблъсъка между отборите им

Отборите на Киндия (Търговище) и Арджеш (Питещ) направиха реми 1:1 в конфликта между тях от 25-ия кръг на румънската Лига 1. В мача присъединяване взеха и българите Цветелин Чунчуков за домакините и Мартин Райнов за гостите. И двамата влязоха от пейката през второто полувреме, надлежно в 75-ата и в 70-ата минута.

Иначе Киндия откри резултата в 21-ата минута с гол на Марко Дулка, а гостите се добраха до равенството в 64-ата минута с попадение на Александру Ишфан.

След това реми Киндия заема 11-ото място в класирането с 28 точки, до момента в който Арджеш е на 8-ата позиция с 35 точки в актива си.
 Победа за Мартин Райнов в Румъния Победа за Мартин Райнов в Румъния 6 фев | 16:40  Райнов влезе от пейката при триумф над Динамо (Букурещ) без Пацо Илиев Райнов влезе от пейката при триумф над Динамо (Букурещ) без Пацо Илиев 21 яну | 22:01  Без победител сред тимовете на Райнов и Чунчуков Без победител сред тимовете на Райнов и Чунчуков 16 дек | 01:17  Гол в добавеното време пречупи Арджеш и Райнов Гол в добавеното време пречупи Арджеш и Райнов 6 дек | 21:24  Райнов и Арджеш с значима победа като посетител Райнов и Арджеш с значима победа като посетител 28 ное | 05:52 Още от Футбол свят  Спарта (Прага) завоюва дербито със Славия (Прага) за Купата на Чехия, Минчев бе титуляр Спарта (Прага) завоюва дербито със Славия (Прага) за Купата на Чехия, Минчев бе титуляр 9 фев | 21:24 382 0  Уесли Снайдер беше признат в Залата на славата на Интер Уесли Снайдер беше признат в Залата на славата на Интер 9 фев | 21:07 657 2  Купа на Италия: Милан - Лацио (съставите) Купа на Италия: Милан - Лацио (съставите) 9 фев | 20:57 1366 2  Манчестър Сити 0:0 Брентфорд (гледайте тук) Манчестър Сити 0:0 Брентфорд (гледайте тук) 9 фев | 20:56 1113 3  Челси се изпоти против първенеца на Азия, само че гол на Лукаку прати Челси се изпоти против първенеца на Азия, само че гол на Лукаку прати "сините " на край 9 фев | 20:20 15829 32 Виж всички Водещи Новини  Челси се изпоти против първенеца на Азия, само че гол на Лукаку прати Челси се изпоти против първенеца на Азия, само че гол на Лукаку прати "сините " на край 9 фев | 20:20 15829 32  "Червените " почитатели подариха 370 000 лв. за една седмица 9 фев | 17:17 13484 233  Купа на Италия: Милан - Лацио (съставите) Купа на Италия: Милан - Лацио (съставите) 9 фев | 20:57 1366 2  Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите 9 фев | 11:27 24084 313  Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) 9 фев | 13:04 12597 57 Класиране Програма