Отборите на Еспаньол и Ференцварош завършиха при 1:1 в битка

...

Еспаньол и Ференцварош не се победиха

Отборите на Еспаньол и Ференцварош приключиха при 1:1 в борба от група “Н” на Лига Европа, където е и българският Лудогорец. Гостите откриха резултата след автогол на Хави Лопес в десетата минута, а попадение на Матиас Варгас в 60-ата раздаде по една точка на двата състава.

Ференцварош стартира окуражено и в шестата минута Диего Лопес трябваше да избавя след удар на Зубков. В десетата гостите към този момент водеха в резултата. Хави Лопес направи ужасяваща неточност и самичък напъха топката в мрежата на своите след шпагат - 0:1. Останаха подозрения за засада секунди по-рано.

Домакините реагираха с добър удар на Ву Лей в 17-ата минута. Гостите нападнаха рисково на скорост. В 30-ата Зубков шутира покрай гредата в навън. До края на полувремето “бяло-сините” не сътвориха нищо свястно.
Източник: fakti.bg