Отборите на Черно море и Лудогорец 2 не се победиха

...

Черно море и Лудогорец 2 не се победиха в контрола

Отборите на Черно море и Лудогорец 2 не се победиха в контрола. Спорът сред двата отбора, при представянето на варненци за остатъка от сезона, приключи при резултат 2:2. Проверката се игра на стадион " Младост ".

Преди началото на дуела пред почитателите бе показан тима за пролетния дял от шампионата.
 Черно море показа тима за пролетта с 50% юноши

Любопитното е, че половината от футболистите на Морето са фрагменти, излезли от школата на клуба

" Моряците " сътвориха първата заплаха в мача. Още в третата минута Мартин Минчев открадна топката в половината на Лудогорец, напредна през центъра, подаде към Исмаил Иса вляво, който стреля технично, само че стража на гостите съумя да избави. В 24-ата минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, където Родриго с ефектна задна ножица стреля към вратата, само че стражът на разградчани съумя да избави.

В 32-рата минута Черно море поведе в резултата. Исмаил Иса проби по фланга, върна топката към точката на дузпата, където футболист на гостите не съумя да почисти. Кълбото попадна в Васил Панайотов, който от близо разстреля стража на противника за 1:0.

Малко по-късно Родригиго не съумя да осъществя от добра обстановка. В 37-ата " моряците " вкараха втори гол. Рожденикът Патрик подаде в наказателното поле към Исмаил Иса, който сред трима съумя да вкара за 2:0.

В 54-ата минута Тихомир Димитров понижи резултата. Той се разписа след центриране отдясно и с крайник съумя да трансферира вратаря Иван Дюлгеров за 2:1. В 57-ата Димитър Митков с глава засече подаване отляво и осъществя за 2:2.

В 60-ата минута Илиан Илиев пусна 8 нови футболисти - Димитриос Хантакиас, Мирослав Енчев, Мехди Букаси, Емил Янчев, Лъчеар Йорданов, Габриел, Илиан Илиев и Дани Кики.

Черно море : Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Даниел Димов, Виктор Попов, Цветомир Панов, Патрик Андраде, Васил Панайотов, Мартин Минчев, Матиас Курьор, Родриго Енрике, Исмаил Иса.

Лудогорец 2 : Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Петър Енчев, Преслав Петров, Димитър Илиев, Петър Караангелов, Велислав Минков, Иван Йорданов, Бранимир Костадинов, Георги Чукалов, Димитър Митков