Отборите на Беласица Петрич и Банско завършиха 2:2 в контрола,

...

Беласица изпусна преднина от два гола срещу Банско

Отборите на Беласица Петрич и Банско приключиха 2:2 в контрола, която се се игра на терена с изкуствено покритие в село Струмяни.

Мачът стартира с напън на петричките футболисти, които означиха гол още в първата минута посредством Благой Наков.

В 13-та минута при бърза офанзива по десния фланг се стигна до остро центриране, което Вальо Костов отклони с крайник за 2:0.

Опитите на футболистите на Банско да трансформират резултата до края на полувремето се оказаха безуспешни, тъй като вратарят Захари Димитров и отбраната на Беласица бяха на мястото си.

През втората част на мача наставниците на двата тима направиха много смени. В 49-ата минута при меле пред вратата на Беласица Петър Лазаров със мощен шут през куп играчи понижи на 1:2. В 68-ата минута след триходова композиция на тима на Банско Смаил Креболиев означи гол за 2:2.