Отборът на ЦСКА стартира с разгромна победа с 5:0 като

...

Летящ старт за ЦСКА през пролетта

Отборът на ЦСКА започва с разгромна победа с 5:0 като посетител на мощния отбор на Верея в Стара Загора пролетния полусезон в Първа лига.

Двубоят се изигра през цялостните трибуни на " Трейс Арена ", които бяха огласяни от първата до последната минута от песните на алените последователи. Те не останаха разочаровани от показаното от любимците им, които откриха още в 3-ата минута посредством голмайстора си Фернандо Каранга.

В 16-ата минута Рафаел Енрике удвои. През втората част ЦСКА стигна до нови три гола. Каранга направи резултата типичен в 62-ата минута.

Новото попълнение Роланд Алберг вкара за 4:0, а крайният резултат оформи различен от новите играчи на " армейците " - Хеан Бланко в 89-ата.

С успеха ЦСКА събра 50 точки и измести Лудогорец от върха в класирането. " Орлите " са с мач по-малко и играят на следващия ден в Разград със Славия.

Източник: offnews.bg