Отборът на Тотнъм стигна до изключително труден успех над непретенциозния

...

Резервите измъкнаха Тотнъм от голям срам срещу Моркамб

Отборът на Тотнъм стигна до извънредно сложен триумф над непретенциозния отбор на Моркамб в мач от третия кръг в шампионата за Купата на футболната асоциация на Англия. Играчите на Антонио Конте завоюваха с 3:1, макар че до 74-ата минута изоставаха с 0:1.

Тимът от Лига 1 поведе малко след половин час игра, след попадение на Антъни О`Конър. Третодивизионният отбор резервира преднината си до почивката, макар че „ шпорите “ създаваха голям брой рискови обстановки.

През втората част картината не се промени, само че гол по този начин и не падаше. В средата на полувремето, мениджърът на Тотнъм – Антонио Конте се принуди да направи тройна промяна, като вкара в игра Лукас Моура, Оливер Скип и Хари Кейн. Резултатът не закъсня и едвам пет минути след смяната лондончани изравниха посредством Хари Уинкс.

Пет минути преди края на постоянното време резервата Лукас Моура донесе цялостния поврат на „ Тотнъм Хотспър Стейдиъм “, а 180 секунди по-късно Хари Кейн подпечата триумфа за своя отбор с трето попадение.