Отборът на Тотнъм стартира успешно участието си в тазгодишното издание

...

Ричарлисон се отпуши за Тотнъм, 10 от Марсилия се пропукаха в края

Отборът на Тотнъм започва сполучливо присъединяване си в тазгодишното издание на Шампионска лига, откакто победи с 2:0 отбора на Олимпик Марсилия в мач от група D.

И двете попадения за " шпорите " означи лятната покупка на лондончани - Рачарлисон, за който това бяха първи голове с екипа на новия си тим. Трябва да се означи, че Тотнъм игра с човек повече съвсем цяло второ полувреме, защото Шансел Мбемба бе изпъден в 47-ата минута.
 Наполи - Ливърпул 4:1 в Шампионската лига
Фантастичен Наполи заби 4 шамара на Ливърпул в Шампионската лига

Италианците разрушиха именития си противник

Отборът на Антонио Конте мъчно създаваше положения през първото полувреме, а това продължи и след аления картон.

Чак в 76-ата минута Ричарлисон съумя да открие след удар с глава, засичайки центриране на Иван Перишич.
 Барселона - Виктория (Пилзен) 5:1 в Шампионската лига
Барселона унищожи Виктория (Пилзен), Левандовски избухна с хеттрик

Каталунците не срещнаха проблеми против чешкия си противник

Пет минути по-късно лятното бразилецът удвои и оформи крайния резултат още веднъж след удар с глава, този път след асистенция на Пиер-Емил Хойберг.

В идващия кръг Тотнъм гостува на Спортинг (Лисабон), до момента в който Марсилия приема Айнтрахт.