Отборът на Септември (Симитли) победи с 2:0 третодивизионния Пирин (Гоце

...

Септември Симитли надви Пирин ГД

Отборът на Септември (Симитли) победи с 2:0 третодивизионния Пирин (Гоце Делчев) в контрола среща като посетител. Голмайстори за септемврийци станаха новото попълнение французинът Нелсън и Димитър Благов, които се разписаха във 2-ата и в 85-ата минути.

През първото полувреме тимът на Септември имаше няколко доста положителни положения пред вратата на Пирин (Гоце Делчев), само че гредата избави домакините.

Неофициален дебют за симитлийци направи новото попълнение в отбраната Любомир Граминов, който получи похвали от треньора Спас Стоименов. Той дефинира днешната контрола като изключително потребна за тима на Симитли.

Следващият надзорен мач на Септември (Симитли) е на 29 януари и е против Марек (Дупница).