Отборът на Реал Сосиедад изживя истински кошмар тази вечер на

...

Реал Сосиедад изгърмя - изгуби аванс от 3 гола срещу аматьори

Отборът на Реал Сосиедад изживя същински призрачен сън довечера на “Аноета”, шокиращо отпадайки от шампионата за Купата на краля на фаза 1/16-финал. След като бяха спечелили с 1:0 гостуването на третодивизионния Леида, през днешния ден водеха с 2:0 на почивката и изгубиха с 2:3.

Диего Йоренте откри за “чури урдин” в 23-ата минута, а 10 минути по-късно Хуанми удвои, с цел да обезпечи удобен задатък на своите преди втората част. Второто полувреме се трансформира в смут за момчетата на Еусебио. Два бързи гола на Нунес (56) и Ману Молина (59) сковаха краката на баските. Боян попари публиката в Сан Себастиан с късен гол в 86-ата, който класира каталунския отбор.

Общият резултат в дуела е 3:3, а Леида се класира с повече голове на непознат терен.ю

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

Примера дивисион 14 кръг, неделя 3 декември  Атлетико Мадрид 21:00предстои  Реал Сосиедад