Отборът на постигна трудна победа с минималното 1:0 при гостуването

...

Наполи надви Торино въпреки поредната пропусната дузпа на Инсиние

Отборът на реализира сложна победа с минималното 1:0 при гостуването си на в дуел от 36-ия кръг на. Тази загуба постави завършек на серията на “биковете ” от шест мача без проваляне.

През първото полувреме неаполитанците имаха превес, само че най-чистото състояние беше за, когато в осмата минута нанесе рисков удар с глава, който обаче беше отразен от. В 61-ата минута “партенопеите ” получиха дузпа за нарушаване на против. Капитанът се зае с нейното осъществяване, само че отрази изстрела му от бялата точка. Така нападателят за четвърти път през сезона пропусна да се разпише от дузпа, като не беше прецизен от углавен удар и в предходния си мач против торинци. Гостите въпреки всичко съумяха да стигнат до надвит гол в 73-ата минута, когато насочи шут по земя, при който топката рикошира в краката на и Бериша преди да се озове в тяхната мрежа.

⏱ 90+6 | Full time! 0-1