Отборът на Пирин (Благоевград) претърпя изненадващ разгром от Локомотив (Горна

...

Локо унижи Пирин насред Благоевград, публиката подкрепя гостите

Отборът на Пирин (Благоевград) претърпя неочакван погром от Локомотив (Горна Оряховица) посред стадион " Христо Ботев ". Гостите завоюваха срещата с 5:0 и отчаяха " орлетата ". Атанас Фиданин откри за Локомотив в деветата минута, а Георги Колев направи 2:0. Десетина минути преди почивката Деян Христов прониза Димитър Пангев, а мрежата на вратаря приюти и четвърта топка. Това се случи в 70-ата минута, когато Айкут Рамадан я търкулна към задачата, а Александър Бастунов съумя единствено да я довкара в личната си врата. В самия край резервата Георги Янев оформи резила за отбора от Благоевград - 0:5. Любопитно е, че след 0:4 публиката на стадиона стартира да поддържа гостите.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ Втора лига 14 кръг, четвъртък 31 октомври  Пирин (Благоевград) 0:5краен резулат  Локомотив (Горна Оряховица)